O BLOGU

Mój blog cały czas się zmienia i ewoluuje. W pierwotnym założeniu miał prezentować pomysły na tworzenie dekoracji i prezentów hand-made. Chciałam poznać jak najwięcej technik rękodzieła i własnoręcznie je przetestować. Do tego doszły pomysły na spędzanie czasu z dziećmi. W najbliższym czasie chciałabym pomóc promować się innym rękodzielnikom - bezpłatnie na łamach mojego bloga. A przy tym promować prezenty hand-made:)

Chciałabym stworzyć miejsce gdzie będzie można znaleźć pomysły na prezenty zrobione własnoręcznie. Prezenty dla każdego i na różne okazje - święta, urodziny, śluby, etc. 

Tworząc dekorację, wciągnęłam w swoją pasję moją małą Evcię, która również zapragnęła mieć swój udział w blogu - dlatego też jest specjalne miejsce Evcia dekoruje - znajdziecie tam pomysły na craftowanie z dziećmi - instrukcje DIY przygotowuje Eva - niektóre filmy są przez to bardzo zabawne:)  


O mnie
Bardzo cieszę się, że trafiliście na mojego bloga, mam nadzieję, że zagościcie na dłużej i zostawicie po sobie ślad:). Jestem łodzianką, mamą dwójki, zawodowo od 10 lat jestem związana z marketingiem i póki co nie wyobrażam sobie dla siebie lepszego zajęcia.

Blog powstał z chęci posiadania odskoczni od życia rodzinnego, daje mi jednak o wiele więcej - po pierwsze ogromną satysfakcję gdy czytam każdy kolejny miły komentarz, poza tym dzięki niemu poznałam i poznaję ciekawych i utalentowanych ludzi z pasją.  Stał się też stylem i częścią mojego życia - prawie jak 3 dziecko:)
 
5 rzeczy, które uwielbiam:
  1. Poranną kawę przygotowywaną przez męża, koniecznie z ekspresu z mleczkiem i pianką, posypaną cynamonem:)
  2. Przeglądać Pintrest:)
  3. Szydełkować, dziergać, nawlekać, kleić, składać...  - ogólnie rzecz biorąc craftować:)
  4. Słuchać Franka Sinatry, Deana Martina, Tony Benetta, etc
  5. Oglądać czarno-białe musicale.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz